KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14953250
nr 1495 3250
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Hamnmotiv. Signerad. Olja på pannå, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:35:33
300 kr
350 kr
400 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm